русскийAzeriქართულიitalianoEnglish

Nowości

Po krótkiej przerwie, od majowego turnusu rehabilitacyjnego – od 3 maja 2018, Euromed Centrum Rehabilitacji powrócił do ośrodka Ledan w Chłopach. Obecnie obiekt jest zarządzany przez nowego, profesjonalnego managera, który pracuje nad poprawą usług hotelowych i cateringowych, jak również odświeżeniem wystroju wnętrz. Mamy nadzieję, że nasi pacjenci i ich rodziny będą zadowoleni, a my ze swej strony również dołożymy wszelkich starań aby Wasz pobyt w Ledanie był miłym wypoczynkiem po ciężkiej pracy podczas rehabilitacji.

DRODZY PACJENCI

MAMY DLA WAS DOBRE WIADOMOŚCI

Od pierwszego turnusu zimowego { 14.01.2018} rozpoczynamy prezentację 3 nowych elementów naszego programu rehabilitacyjnego . W styczniu, lutym i marcu możecie Państwo wypróbować nowe terapie w naszym centrum bez dodatkowych kosztów.

1 RĘCE

Kombinezon EuroSuit został zmodyfikowany poprzez dodanie nowego elementu dołączonego do kombinezonu terapeutycznego. To nowe urządzenie ma za zadanie usprawnić funkcje kończyn górnych dzięki odpowiedniemu ustawieniu i napięciu cięgien łączących bark, łokieć , nadgarstek i palce. Pacjenci dotknięci problemami otwarcia dłoni, jej prawidłowym ustawieniem,wyprostowaniem i odwodzeniem palców, zgięciem w nadgarstku lub wyprostowaniem kończyn górnych w stawach łokciowych mogą wiele zyskać na wykorzystaniu tego urządzenia.

Ten nowy model kombinezonu został opracowany przez grupę naukowców, lekarzy i fizjoterapeutów i został poddany wielu testom.

2 TERAPIA PIASKIEM MAGNETYCZNYM

Kto może skorzystać z tego rodzaju terapii?

Piasek magnetyczny ma szerokie spectrum działania poprawiające kondycję pacjenta.Pomaga w zredukowaniu zaburzeń krążenia krwi w mózgu jak również jest skuteczny w zwalczaniu chorób obwodowego układu nerwowego, łagodzi podrażnienia, zmniejsza napięcie nerwowe i stres, pomaga w gojeniu się ran różnego pochodzenia jak również zwalcza różnego rodzaju alergie. Jest zalecany pacjentom którzy cierpią na choroby układu mięśniowo szkieletowego jak również choroby układu nerwowego.

3 NOWE BUTY WIBROSTYMULACYJNE NOWEJ GENERACJI -zmodyfikowane i bardziej efektywne w porównaniu do dotychczas stosowanych

Wprowadzamy również program monitorowania ćwiczeń z użyciem innowacyjnego systemu sensorycznego.

Wszystkie te nowe elementy wprowadzone to obecnego programu rehabilitacyjnego w miesiącach zimowych { styczeń, Luty, marzec, 2018 } są bezpłatne.

==============================================================================

Rehabilitacja pacjentów specjalnej troski to długotrwały proces leczenia.  To jest wyzwanie zarówno dla pacjenta jak i rehabilitantów dla których nawet najmniejszy postęp jest wielką nagrodą i przynosi mnóstwo satysfakcji.

Nie ma tutaj miejsca na czcze obietnice i oczekiwanie na cud.

Tylko ciężka praca ze strony pacjenta, doświadczenie terapeutów i ich zaangażowanie w proces usprawniania oraz gruntowna wiedza w dziedzinie rehabilitacji jest kluczem do sukcesu jakim jest oczekiwany progres.

Nasi pacjenci często dzielą się  z nami swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu najbardziej skutecznych metod rehabilitacji. Próbujemy im wtedy wyjaśnić że cudów nie ma i czym jest proces rehabilitacji oraz jakie cele stawiamy sobie i naszym pacjentom.

Nasze wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji przyniosły duże osiągnięcia w procesie usprawniania różnych postaci porażenia mózgowego, oraz innych schorzeń narządu ruchu i pomagamy nawet pacjentom których stan określany jest jako ciężki.