русскийAzeriქართულიitalianoEnglish

BUTY WIBROSTYMULACYJNE

Poprzez zbudowane przez nas specjalistyczne urządzenie i program komputerowy, wzbudzana jest impulsacja, biegnąca do mózgu, stymulująca reakcje odczuwane w czasie chodu w obrębie stóp. Istotne to jest w przygotowaniu do nauki chodu, jak i w zmniejszeniu i neutralizowaniu bólu, gdy wibracje skierowane są na konkretny obszar.

Aparat ten działa w rytm kroków człowieka. Efekt ten uzyskujemy przez naprzemienne włączanie i wyłączanie wibratorów pobudzających strefy podparcia jednej a następnie drugiej stopy.

Zabieg jest dobrze odbierany przez pacjenta. Niejednokrotnie ma on wrażenie,
że przybrał postawę pionową, nieraz powstaje iluzja chodzenia. http://vip-kerama.ru/images/noviy-aeroport-pulkovo-shema.html новый аэропорт пулково схема Skraca to czas adaptacji do pionizacji osób leżących. Zabieg ma pozytywny wpływ na wegetatywne unerwienie sparaliżowanej kończyny, co sprzyja poprawie krążenia i funkcji troficznych a w konsekwencji przyspiesza jej usprawnianie. Znacznie zmniejsza zastój żylny, co stanowi jeden ze środków zapobiegania najniebezpieczniejszym powikłaniom udaru mózgu – zatorom zakrzepowym tętnicy płucnej.