русскийAzeriქართულიitalianoEnglish

ZAKWATEROWANIE

Euromed Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. mieści się w OWR Ledan w Chłopach.

Ośrodek jest ogrodzony , posiada system monitoringu oraz plac zabaw dla dzieci i parking.  Ośrodek  oferuje zmodernizowane pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ośrodek wyposażony jest w windę . Na parterze znajduje się pralnia. Hotel oferuje pokoje dwuosobowe i trzyosobowe oraz dwa apartamenty. Większość pokoi posiada balkon, niektóre z nich są z widokiem na morze. Pacjent zamieszkuje w pokoju  wraz z opiekunem. Jadalnia { stołówka} oferuje 3 posiłki dziennie dla pacjenta i opiekuna a cena wliczona jest w koszt całkowity pobytu. Jeżeli pacjent jest na specjalnej diecie, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas przed przyjazdem pacjenta. Osoby dodatkowe mogą również  zamieszkać w ośrodku Ledan za dodatkową opłatą dokonaną w recepcji hotelu w dniu przyjazdu.

Chłopy to mała miejscowość rybacka położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, między Mielnem a Sarbinowem – w odległości około 5 kilometrów od Mielna i około 18 kilometrów od Koszalina.
Lokalizacja ośrodka sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i możliwość relaksu.
Bliskość plaży i lasu sprzyja rekreacji i spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu – spacerom, wycieczkom rowerowym, marszom Nordic Walking. Ośrodek posiada własne przejście na plażę.

Dla naszych pacjentów i ich opiekunów organizujemy klika razy w tygodniu wyjazdy do Koszalina – do Centrum Handlowego Atrium Koszalin lub Galerii Emka. W znajdujących się tam aptekach i sklepach marek światowych i krajowych mogą Państwo dokonać niezbędnych zakupów a w restauracjach i kawiarniach miło spędzić wolny czas.