Terapia ręki

Ma na celu rozwijanie i doskonalenie małej motoryki. Oprócz ćwiczeń precyzyjnych dłoni i palców dostarcza wrażeń dotykowych, pozwala lepiej poznać kształty i strukturę materiałów, doskonali umiejętność chwytu i koordynację pomiędzy dłońmi.
To propozycja dla pacjentów ze zmianami porażennymi, zwyrodnieniowymi i reumatoidalnymi rąk oraz przed i po zabiegach operacyjnych.

Przy użyciu zespołu przyrządów do ćwiczeń manipulacyjnych ręki i pod nadzorem terapeutów pacjenci dążą do pokonywania przykurczy mięśniowych i przykurczy w stawach, przywracania siły mięśniowej i przywracania koordynacji ruchowej.

Daty turnusów rehabilitacyjnych

[…] chcielibyśmy zwrócić uwagę na najważniejsze: centrum Euromed zgromadził wyjątkowy zespół profesjonalistów. […] W połowie naszego pobytu doznałam pierwszego szoku – Sonia zaczęła stać sama przez minutę lub dłużej, a nawet mogła zrobić trzy kroki! To był naprawdę cud! Podczas zajęć Sonia uczyła się chodzić o kulach i dobrze sobie radziła! I Lisa została nauczona, jak się czołgać
i chodzić w chodzikach. Pod koniec kursu stan dziewcząt zmienił się dość zauważalnie,
ich mięśnie stały się silniejsze. […] Podczas gdy Sonia i Lisa są jeszcze małe, mamy szansę nauczyć je chodzić niezależnie! To jest nasze marzenie! Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli szansę na powrót tutaj, gdzie nam bardzo pomogli i jeszcze mogą nam pomóc.
Moja wdzięczność nie ma granic!

Rodzina Sonii i Lisy z Rosji

Euromed Centrum Rehabilitacji

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM REHABILITACJI

(+48) 94 722 25 00

info.euromed@gmail.com

ul. Kapitańska 61-63 76-034 Chłopy Polska