Platforma stabilometryczna

Euromed Centrum Rehabilitacji oferuje nową terapię z zastosowaniem platformy stabilometrycznej.
Jest to trening kontroli ciała oparty na zasadach  biofeedbacku, wspomagający przenoszenie ciężaru ciała oraz jego stabilizację  podczas wykonywania ćwiczeń.
Tego rodzaju trening poprzez zaangażowanie mięśni głębokich oraz dzięki integracji mózgu ułatwia tworzenie prawidłowych wzorców ruchowych. Ćwiczenia na platformie dają możliwość analizy rozkładu masy ciała, jak również umożliwiają terapeucie właściwą ocenę nacisku
i położenia środka nacisku stóp (COP). Terapia jest bardzo dobrze tolerowana przez pacjenta i jest też pewnego rodzaju zabawą
w odróżnieniu od innych ćwiczeń.
Efektem terapii na platformie stabilometrycznej jest poprawa koncentracji u pacjenta, jak również  bardziej świadoma kontrola równowagi ciała, odruchów równoważnych i obronnych, gdy pacjent jest w ruchu, a co za tym idzie, poprawa koordynacji ruchowej.

Daty turnusów rehabilitacyjnych

Odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, pełen profesjonalizm i mega zaangażowanie w pracę z drugim człowiekiem. Tak właśnie wygląda rehabilitacja w ośrodku EUROMED w Chłopach k. Mielna. Wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że efekty ćwiczeń są niesamowite.
Mój pobyt w ośrodku zmienił całe moje życie.
Kto tu choć raz przyjedzie nie będzie żałował i na pewno powróci tu po lepszego siebie. Dziękuję.

Krzysztof z Polski

Euromed Centrum Rehabilitacji

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM REHABILITACJI

(+48) 94 722 25 00

info.euromed@gmail.com

ul. Kapitańska 61-63 76-034 Chłopy Polska