Kombinezon
terapeutyczny

Kombinezon pozwala pacjentom na zdobywanie wielu nowych doświadczeń związanych z poczuciem świadomości własnego ciała oraz jego zachowaniem się w ruchu i przestrzeni. System cięgien kombinezonu dostosowany indywidualnie, w zależności od dysfunkcji, pozwala na maksymalną korekcję patologicznego ustawienia części ciała, daje możliwość korekty napięcia poszczególnych grup mięśniowych tułowia i kończyn dolnych. Wpływa to na wytwarzanie bodźców tzw. proprioreceptywnych
tj. z mięśni, ścięgien i stawów.

Zastosowanie urządzenia, jakim jest kombinezon,
daje terapeutom i pacjentom duże możliwości terapeutyczne.

Gdy jest wykorzystywany do terapii przez terapeutów przeszkolonych w jego stosowaniu, jest bezpiecznym i efektywnym urządzeniem do rehabilitacji.

Kombinezon terapeutyczny EuroSuit jest zmodyfikowaną wersją kombinezonu Adeli.

Terapie stosowane w Centrum

Program rehabilitacji jest dostosowany do potrzeb i stanu pacjenta, opracowany jest indywidualnie dla każdego pacjenta zgodnie z zaleceniami lekarza oraz terapeutów.
Pacjenci objęci są nadzorem lekarskim. Z Euromed Centrum Rehabilitacji współpracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy ukierunkowują i nadzorują proces rehabilitacji i leczenia pacjentów.

Daty turnusów rehabilitacyjnych

Amelka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i wymaga ciągłej rehabilitacji. Na turnusie
w Euromed byłyśmy kilka razy i od kiedy zaczęliśmy tu przyjeżdżać nie szukam już innego miejsca na rehabilitację córki ponieważ tu ma najlepszą.
Kadra jest super przygotowana merytorycznie i bardzo zaangażowana w pracę jednocześnie z indywidualnym podejściem do pacjenta.
Dodatkowo piękne miejsce nad samym morzem, cicho i spokojnie.
Amelka nie może doczekać się kolejnego wyjazdu do Chłopów
i ćwiczeń z ciociami 🙂

Mama Amelki z Polski

Euromed Centrum Rehabilitacji

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM REHABILITACJI

(+48) 94 722 25 00

info.euromed@gmail.com

ul. Kapitańska 61-63 76-034 Chłopy Polska